Nieziemska czysta Sativa

W tych odmianach można się pogubić.

Chyba nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi, że ze wszystkiego mamy duży wybór. Półki sklepowe wręcz uginają się od różnego rodzaju produktów. Identyczna sytuacja ma miejsce z nasionami marihuany. Nic dziwnego, że mamy dostępnych tak wiele odmian, skoro odmiany nasion marihuany są tak bardzo popularne. Nikogo to nie dziwi. Kolekcjonerzy nasion marihuany, a szczególnie ci początkujący mają bardzo, ale to bardzo duży problem z wyborem dla siebie odpowiedniej odmiany czy też odmian. Początkujący kolekcjonerzy nawet nie wiedzą na co zwrócić uwagę przy takim wyborze. W związku z tym poszukuje się odmian na przykład w sieci, które są gdzieś tam polecane. Do takich właśnie odmian należy odmiana Poison.

Co możemy powiedzieć sobie o odmianie Durban Poison?

Odmiana o nazwie Durban Poison jest propozycją od producenta Durban. Jest to odmiana, która została sprawdzona z Republiki Południowej Afryki. Jednak obecnie jest już hodowana w Holandii. Co ciekawe jest to odmiana w żaden sposób niekrzyżowana. Chodzi o to, że jest to odmiana pochodząca w stu procentach z linii Sativa. Jej liście jak i także pąki są naprawdę długie jak i także duże. Pąki same w sobie są bardzo gęsto oklejone żywicą. Jej smak wyróżnia się bardzo ciekawymi nutami. Jest to:

  • nuta anyżu,
  • nuta lukrecji.

Jeśli chodzi o high to jest on bardzo wysoki, podobny do tego przy odmianie Thai jak i także nie należy do hajów niedołujących. Kolejną bardzo ważną kwestią jest to, że roślina ta posiada bardzo wysokie plony.

Nie można wpisywać komentarzy pod tym postem.